Logo

Műsor

»
02.02
péntek

Bolba Tamás - Sze 

Csoportterápia
Zenéjét szerezte: Bolba Tamás

19:00

Nagyszínpad
Bánffy bérlet

»
02.03
szombat

Bolba Tamás - Sze 

Csoportterápia
Zenéjét szerezte: Bolba Tamás

17:00 — Akadálymentes

Nagyszínpad
Bérletszünet - Akadálymentesített előadás

 

Aki eladta a feleségét
Orfeusz Társulat Tatabánya

20:00

Kamaraszínház
 

»
02.04
vasárnap

Reginald Rose 

Tizenkét dühös ember
bűnügyi játék

17:00

Nagyszínpad
Karády bérlet

»
02.06
kedd

Yasmina Reza 

Az öldöklés istene
komédia

17:00 — Tájelőadás

Tájelőadás Révkomáromban

Yasmina Reza 

Az öldöklés istene
komédia

20:00 — Tájelőadás

Tájelőadás Révkomáromban

»
02.07
szerda

 

Szépkorúak bálja

18:00

Színházterem
 

»
02.08
csütörtök

 

Így szerettek ők - Móricz Zsigmond, Simonyi Má
Felolvasószínház

15:00

Kamaraszínház
Antré-Diák

»
02.09
péntek

Tadeusz Słobodzia 

A mi osztályunk
történelem XIV órában

19:00

Kamaraszínház
Bérletszünet - Közönségtalálkozó

»
02.10
szombat

Bolba Tamás - Sze 

Csoportterápia
Zenéjét szerezte: Bolba Tamás

19:00 — Akadálymentes

Nagyszínpad
Örkény bérlet

»
02.12
hétfő

népmesék nyomán 

A háromágú tölgyfa tündére
bábelőadás

10:00

Kamaraszínház
Micimackó bérlet 1.

népmesék nyomán 

A háromágú tölgyfa tündére
bábelőadás

14:30

Kamaraszínház
Kincskereső bérlet 1.

»
02.13
kedd

népmesék nyomán 

A háromágú tölgyfa tündére
bábelőadás

10:00

Kamaraszínház
Micimackó bérlet 2.

népmesék nyomán 

A háromágú tölgyfa tündére
bábelőadás

14:30

Kamaraszínház
Kincskereső bérlet 2.

»
02.14
szerda

népmesék nyomán 

A háromágú tölgyfa tündére
bábelőadás

10:00

Kamaraszínház
Micimackó bérlet 3.

népmesék nyomán 

A háromágú tölgyfa tündére
bábelőadás

14:30

Kamaraszínház
Kincskereső bérlet 3.

 

Így szerettek ők - Móricz Zsigmond, Simonyi Má
Felolvasószínház

19:00

Kamaraszínház
Antré-Estek

»
02.15
csütörtök

népmesék nyomán 

A háromágú tölgyfa tündére
bábelőadás

10:00

Kamaraszínház
Micimackó bérlet 4.

népmesék nyomán 

A háromágú tölgyfa tündére
bábelőadás

14:30

Kamaraszínház
Kincskereső bérlet 4.

Tadeusz Słobodzia 

A mi osztályunk
történelem XIV órában

19:00

Kamaraszínház
Latabár bérlet 1.

»
02.16
péntek

Reginald Rose 

Tizenkét dühös ember
bűnügyi játék

15:00

Nagyszínpad
Ruttkai bérlet

Reginald Rose 

Tizenkét dühös ember
bűnügyi játék

19:00

Nagyszínpad
Margitai bérlet

»
02.17
szombat

 

Aki eladta a feleségét
Orfeusz Társulat Tatabánya

17:00

Kamaraszínház
 

Reginald Rose 

Tizenkét dühös ember
bűnügyi játék

19:00

Nagyszínpad
Tolnay bérlet

»
02.19
hétfő

népmesék nyomán 

A háromágú tölgyfa tündére
bábelőadás

14:30

Kamaraszínház
Cimbora bérlet 1.

»
02.20
kedd

népmesék nyomán 

A háromágú tölgyfa tündére
bábelőadás

14:30

Kamaraszínház
Cimbora bérlet 2.

»
02.21
szerda

népmesék nyomán 

A háromágú tölgyfa tündére
bábelőadás

14:30

Kamaraszínház
Cimbora bérlet 3.

»
02.22
csütörtök

népmesék nyomán 

A háromágú tölgyfa tündére
bábelőadás

14:30

Kamaraszínház
Cimbora bérlet

»
02.24
szombat

Ferdinand von Schi 

Terror
zárt tárgyalás

19:00 — Bemutató

Nagyszínpad
Jászai bérlet

»
02.26
hétfő

Kolozsi Angéla -  

Kutyafül, macskakő, egérút

10:30

Kamaraszínház
Bubó bérlet 1.

»
02.27
kedd

Kolozsi Angéla -  

Kutyafül, macskakő, egérút

9:00

Kamaraszínház
Vuk bérlet 1.

Kolozsi Angéla -  

Kutyafül, macskakő, egérút

10:30

Kamaraszínház
Bubó bérlet 2.

Tadeusz Słobodzia 

A mi osztályunk
történelem XIV órában

19:00

Kamaraszínház
Latabár bérlet 2.

»
02.28
szerda

Varga Katalin - Mo 

Gőgös Gúnár Gedeon
koncert-színház

14:30

Nagyszínpad
Bagira bérlet

Tadeusz Słobodzia 

A mi osztályunk
történelem XIV órában

19:00

Kamaraszínház
Latabár bérlet 3.

»
·
Műsor
JMSZ épület

Impresszum            

© 2014-2018 Jászai Mari Színház · Népház           Minden jog fenntartva.

Fel