Logo

Műsor

»
01.03
szerda

Tadeusz Słobodzia 

A mi osztályunk
történelem XIV órában

19:00

Kamaraszínház
Bánffy bérlet 4.

»
01.04
csütörtök

Tadeusz Słobodzia 

A mi osztályunk
történelem XIV órában

19:00

Kamaraszínház
Tolnay bérlet 1.

»
01.05
péntek

Bolba Tamás - Sze 

Csoportterápia
Zenéjét szerezte: Bolba Tamás

19:00

Nagyszínpad
Kabos bérlet - Közönségtalálkozóval

»
01.06
szombat

Tadeusz Słobodzia 

A mi osztályunk
történelem XIV órában

17:00

Kamaraszínház
Karády bérlet 1.

»
01.13
szombat

Reginald Rose 

Tizenkét dühös ember
bűnügyi játék

19:00 — Bemutató

Nagyszínpad
Jászai bérlet

»
01.16
kedd

Juhász Kata Társ 

Felhőcirkusz
tánccirkusz élő zenével

14:30

Nagyszínpad
Kincskereső bérlet

Yasmina Reza 

Az öldöklés istene
komédia

15:30

Kamaraszínház
Esterházy bérlet 1.

»
01.17
szerda

Juhász Kata Társ 

Felhőcirkusz
tánccirkusz élő zenével

9:00

Nagyszínpad
Vuk bérlet

Juhász Kata Társ 

Felhőcirkusz
tánccirkusz élő zenével

14:30

Nagyszínpad
Cimbora bérlet

Yasmina Reza 

Az öldöklés istene
komédia

15:30

Kamaraszínház
Esterházy bérlet 2.

»
01.18
csütörtök

Juhász Kata Társ 

Felhőcirkusz
tánccirkusz élő zenével

10:00

Nagyszínpad
Micimackó bérlet

Juhász Kata Társ 

Felhőcirkusz
tánccirkusz élő zenével

15:00

Nagyszínpad
Balu bérlet

Tadeusz Słobodzia 

A mi osztályunk
történelem XIV órában

19:00

Kamaraszínház
Tolnay bérlet 2.

»
01.19
péntek

Reginald Rose 

Tizenkét dühös ember
bűnügyi játék

19:00

Nagyszínpad
Fedák bérlet

»
01.20
szombat

Reginald Rose 

Tizenkét dühös ember
bűnügyi játék

19:00

Nagyszínpad
Örkény bérlet

»
01.22
hétfő

 

Magyar Kultúra Napja

15:00

Nagyszínpad
 

»
01.23
kedd

Juhász Kata Társ 

Felhőcirkusz
tánccirkusz élő zenével

10:30

Nagyszínpad
Bubó bérlet

Juhász Kata Társ 

Felhőcirkusz
tánccirkusz élő zenével

14:30

Nagyszínpad
Lámpás bérlet

Tadeusz Słobodzia 

A mi osztályunk
történelem XIV órában

19:00

Kamaraszínház
Tolnay bérlet 3.

»
01.24
szerda

 

Így szerettek ők - József Attila
Felolvasószínház

15:00

Kamaraszínház
Antré-Diák

 

Virtus
tánc-cirkusz

19:00 — Vendégelőadás

Nagyszínpad
Tánc 2018 bérlet

»
01.25
csütörtök

Bolba Tamás - Sze 

Csoportterápia
Zenéjét szerezte: Bolba Tamás

15:00

Nagyszínpad
Latinovits bérlet

 

Így szerettek ők - József Attila
Felolvasószínház

19:00

Kamaraszínház
Antré-Estek

»
01.26
péntek

Kolozsi Angéla -  

Kutyafül, macskakő, egérút

10:00

Kamaraszínház
Bérletszünet

Bolba Tamás - Sze 

Csoportterápia
Zenéjét szerezte: Bolba Tamás

15:00

Nagyszínpad
Ruttkai bérlet

Bolba Tamás - Sze 

Csoportterápia
Zenéjét szerezte: Bolba Tamás

19:00

Nagyszínpad
Margitai bérlet

»
01.27
szombat

Bolba Tamás - Sze 

Csoportterápia
Zenéjét szerezte: Bolba Tamás

19:00

Nagyszínpad
Latabár bérlet

»
01.29
hétfő

 

Horda 2.
színházi nevelési program

10:00 — Vendégelőadás

Nagyszínpad
A Káva Társulat vendégelőadása

Yasmina Reza 

Az öldöklés istene
komédia

15:00

Kamaraszínház
Esterházy bérlet 3.

»
01.30
kedd

Lázár Ervin azon 

A kisfiú meg az oroszlánok

15:00

Nagyszínpad
Bérletszünet

 

Aki eladta a feleségét
Orfeusz Társulat Tatabánya

19:00

Kamaraszínház
 

»
01.31
szerda

Tadeusz Słobodzia 

A mi osztályunk
történelem XIV órában

19:00

Kamaraszínház
Tolnay bérlet 4.

»
·
Műsor
JMSZ épület

Impresszum            

© 2014-2018 Jászai Mari Színház · Népház           Minden jog fenntartva.

Fel