Logo

Műsor

»
12.01
péntek

Bolba Tamás - Sze 

Csoportterápia
Zenéjét szerezte: Bolba Tamás

19:00

Nagyszínpad
Fedák bérlet

»
12.02
szombat

Bolba Tamás - Sze 

Csoportterápia
Zenéjét szerezte: Bolba Tamás

19:00

Nagyszínpad
Tolnay bérlet

»
12.03
vasárnap

Bolba Tamás - Sze 

Csoportterápia
Zenéjét szerezte: Bolba Tamás

17:00

Nagyszínpad
Karády bérlet

»
12.06
szerda

Varga Katalin - Mo 

Gőgös Gúnár Gedeon
koncert-színház

14:30

Nagyszínpad
Lámpás bérlet

»
12.07
csütörtök

Bolba Tamás - Sze 

Csoportterápia
Zenéjét szerezte: Bolba Tamás

15:00

Nagyszínpad
Esterházy bérlet

»
12.08
péntek

Molnár Ferenc 

Játék a kastélyban
anekdota három felvonásban

19:00

Nagyszínpad
Kabos bérlet

»
12.09
szombat

Molnár Ferenc 

Játék a kastélyban
anekdota három felvonásban

19:00

Nagyszínpad
Örkény bérlet

»
12.12
kedd

Jókai Mór azonos 

Melyiket a 9 közül?
zenés karácsonyi történet

14:30

Nagyszínpad
Gulliver bérlet

Tadeusz Słobodzia 

A mi osztályunk
történelem XIV órában

19:00

Kamaraszínház
Bánffy bérlet 1.

»
12.13
szerda

Jókai Mór azonos 

Melyiket a 9 közül?
zenés karácsonyi történet

10:00

Nagyszínpad
Bérletszünet

Jókai Mór azonos 

Melyiket a 9 közül?
zenés karácsonyi történet

14:30

Nagyszínpad
Nemecsek bérlet

Tadeusz Słobodzia 

A mi osztályunk
történelem XIV órában

19:00

Kamaraszínház
Bánffy bérlet 2.

»
12.15
péntek

Molnár Ferenc 

Játék a kastélyban
anekdota három felvonásban

15:00

Nagyszínpad
Ruttkai bérlet

»
12.16
szombat

Bolba Tamás - Sze 

Csoportterápia
Zenéjét szerezte: Bolba Tamás

19:00

Nagyszínpad
Latabár bérlet

»
12.17
vasárnap

 

A Népház Show Formációs Tánc Egyesület kará

15:00

Nagyszínpad
 

 

A Népház Show Formációs Tánc Egyesület kará

17:00

Nagyszínpad
 

»
12.18
hétfő

Kolozsi Angéla -  

Kutyafül, macskakő, egérút

10:30

Kamaraszínház
Pom Pom bérlet 3.

 

A Népház Show Formációs Tánc Egyesület kará

17:00

Nagyszínpad
 

 

A Népház Show Formációs Tánc Egyesület kará

19:00

Nagyszínpad
 

»
12.19
kedd

Kolozsi Angéla -  

Kutyafül, macskakő, egérút

10:30

Kamaraszínház
Pom Pom bérlet 4.

 

A Népház Show Formációs Tánc Egyesület kará

18:00

Nagyszínpad
 

»
12.20
szerda

Yasmina Reza 

Az öldöklés istene
komédia

15:00

Kamaraszínház
Latinovits bérlet 2.

»
12.21
csütörtök

Yasmina Reza 

Az öldöklés istene
komédia

15:00

Kamaraszínház
Latinovits bérlet 3.

»
12.22
péntek

Tadeusz Słobodzia 

A mi osztályunk
történelem XIV órában

19:00

Kamaraszínház
Bánffy bérlet 3.

»
12.26
kedd

Lázár Ervin azon 

A kisfiú meg az oroszlánok

16:00

Nagyszínpad
Bérletszünet

 

Aki eladta a feleségét
Orfeusz Társulat Tatabánya

19:00

Nagyszínpad
 

»
12.27
szerda

Yasmina Reza 

Az öldöklés istene
komédia

19:00

Kamaraszínház
Bérletszünet * 50. előadás

»
12.28
csütörtök

Parti Nagy Lajos 

Molière: Tartuffe
színmű

19:00

Kamaraszínház
Bérletszünet

»
12.29
péntek

Molnár Ferenc 

Játék a kastélyban
anekdota három felvonásban

19:00

Nagyszínpad
Margitai bérlet

»
12.30
szombat

Bolba Tamás - Sze 

Csoportterápia
Zenéjét szerezte: Bolba Tamás

19:00

Nagyszínpad
Bérletszünet

»
·
Műsor
JMSZ épület

Impresszum            

© 2014-2017 Jászai Mari Színház · Népház           Minden jog fenntartva.

Fel