Logo

Műsor


1
kedd

2
szerda

10:30

Misi mókus kalandjai
zenés bábjáték

Bubó bérlet 1.

Kamaraszínház

14:30

Misi mókus kalandjai
zenés bábjáték

Lámpás bérlet 2.

Kamaraszínház


3
csütörtök

10:30

Misi mókus kalandjai
zenés bábjáték

Bubó bérlet 2.

Kamaraszínház

14:30

Misi mókus kalandjai
zenés bábjáték

Lámpás bérlet 3.

Kamaraszínház

19:00 — Vendégelőadás

Bérletszünet

Nagyszínpad


4
péntek

19:00

Aki eladta a feleségét
Orfeusz Társulat Tatabánya

 

Kamaraszínház


5
szombat

19:00

Játék a kastélyban
anekdota három felvonásban

Bérletszünet

Nagyszínpad


6
vasárnap

19:00 — Tájelőadás

A mi osztályunk
történelem XIV órában

Tájelőadás a budapesti Szkéné Színházban

 

 


7
hétfő

10:30

Misi mókus kalandjai
zenés bábjáték

Pom Pom bérlet 1.

Kamaraszínház

14:30

Misi mókus kalandjai
zenés bábjáték

Bagira bérlet 1.

Kamaraszínház


8
kedd

9:00

Misi mókus kalandjai
zenés bábjáték

Bérletszünet

Kamaraszínház

10:30

Misi mókus kalandjai
zenés bábjáték

Pom Pom bérlet 2.

Kamaraszínház

14:30

Misi mókus kalandjai
zenés bábjáték

Bagira bérlet 2.

Kamaraszínház


9
szerda

10:30

Misi mókus kalandjai
zenés bábjáték

Pom Pom bérlet 3.

Kamaraszínház

14:30

Misi mókus kalandjai
zenés bábjáték

Bagira bérlet 3.

Kamaraszínház

18:00

Terror
zárt tárgyalás

Zártkörű előadás

Nagyszínpad


10
csütörtök

9:00

Misi mókus kalandjai
zenés bábjáték

Vuk bérlet 1.

Kamaraszínház

10:30

Misi mókus kalandjai
zenés bábjáték

Bérletszünet

Kamaraszínház

14:30

Misi mókus kalandjai
zenés bábjáték

Bagira bérlet 4.

Kamaraszínház


11
péntek

15:00

Ruttkai bérlet

Nagyszínpad

19:00

Margitai bérlet

Nagyszínpad


12
szombat

19:00

Latabár bérlet - Közönségtalálkozó

Nagyszínpad


13
vasárnap

14
hétfő

19:00

Aidától Zerlináig Az operairodalom gyöngyszemei
Tatabánya Város Szimfonikus Zenekarának koncertje

Hangverseny-sorozat a 2017/2018. évadban

Nagyszínpad


15
kedd

14:30

Nemecsek bérlet

Nagyszínpad

16:00

Így szerettek ők - Ady Endre
Felolvasószínház

Antré-Diák

Kamaraszínház

19:00

Így szerettek ők - Ady Endre
Felolvasószínház

Antré-Estek

Kamaraszínház


16
szerda

9:00

Vuk bérlet 2.

Kamaraszínház

10:30

Bubó bérlet 3.

Kamaraszínház

14:30

Gulliver bérlet

Nagyszínpad

19:00

A mi osztályunk
történelem XIV órában

Örkény bérlet 4.

Kamaraszínház


17
csütörtök

19:00

A mi osztályunk
történelem XIV órában

Jászai bérlet 1.

Kamaraszínház


18
péntek

19:00

Terror
zárt tárgyalás

Kabos bérlet

Nagyszínpad


19
szombat

19:00

Tolnay bérlet

Nagyszínpad


20
vasárnap

21
hétfő

22
kedd

19:00 — Tájelőadás

Játék a kastélyban
anekdota három felvonásban

Tájelőadás Aradon

 

 


23
szerda

18:00 — Tájelőadás

Játék a kastélyban
anekdota három felvonásban

Tájelőadás Aradon

 

 


24
csütörtök

9:00

Vuk bérlet 3.

Kamaraszínház

10:30

Bubó bérlet 4.

Kamaraszínház

19:00 — Tájelőadás

A mi osztályunk
történelem XIV órában

Tájelőadás Temesváron

 

 


25
péntek

19:00

Fedák bérlet

Nagyszínpad


26
szombat

27
vasárnap

17:00

Terror
zárt tárgyalás

Karády bérlet

Nagyszínpad


28
hétfő

10:00

Papageno titka
muzsikás bábjáték

Micimackó bérlet 1.

Kamaraszínház

14:30

Papageno titka
muzsikás bábjáték

Kincskereső bérlet 1.

Kamaraszínház


29
kedd

10:00

Papageno titka
muzsikás bábjáték

Micimackó bérlet 2.

Kamaraszínház

14:30

Papageno titka
muzsikás bábjáték

Kincskereső bérlet 2.

Kamaraszínház


30
szerda

10:00

Papageno titka
muzsikás bábjáték

Micimackó bérlet 3.

Kamaraszínház

14:30

Papageno titka
muzsikás bábjáték

Kincskereső bérlet 3.

Kamaraszínház


31
csütörtök

10:00

Papageno titka
muzsikás bábjáték

Micimackó bérlet 4.

Kamaraszínház

14:30

Papageno titka
muzsikás bábjáték

Kincskereső bérlet 4.

Kamaraszínház

»
·
Műsor
JMSZ épület

Impresszum            

© 2014-2018 Jászai Mari Színház · Népház           Minden jog fenntartva.

Fel